Teraz jest 01 11 2014, sobota, 12:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 291  Następna strona
Autor Wiadomość
Post Tytuł: RE: Witajcie Miechowiczanie

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 16:57
Hallo Jonas. Co do twoich wypowiedzi to bym raczej niebral udzialu w dyskusji miedzy autochtonami bo trzeba byc z tego gniazda i rozumiec tych ludzi i ich mowe to wtedy sie wie oco chodzi.

Administrator

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 16:59
CYRYL16 nadesłał fotografie:
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
----
miechowice

Zobacz profil WWW  

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 17:01
Hallo Ercka! Z tom raketom zech uciek Reichu !!! ha ha ha !!! Glück auf!

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 17:10
Hi Josa ty Pierunie,tyn wic ci sie udol.
"To bul maly krok dla ciebie, ale duzy dla Niemiec"Pozdrawium.

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 19:50
Jakos wszyscy ucichli przeca nie wszyscy wylecieli ta rakieta do Reich. Ajo dali nie
wiem kaj ta rakieta stola. Erca jo wiem zes ty synek.

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 19:58
Hej dziupla mi sie zdo że przed wojnom w szkole 33 była tysz szkoła ino ponadpodstawowo ale coś mi mi sie przypomino ze tam chyba tysz boł przez jakiś czas klasztor.

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 20:04
hej wiara miechowicko zabie doly to jest mala dolina z stawami pomiedzy BYTOMIEM a CHORZOWYM

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 20:16
Booty ty mosz racja ale to mi sie przypomnialo po przeczytaniu . Pozdrowiom.

Napisane: 
02 04 2006, niedziela, 20:38
Dziupla ta Raketa stola na dole przy parku niedaleko kiosku RUCH.Zapytej sie starszych oni ci to potwierdzum.Pozdrowienia.

Napisane: 
03 04 2006, poniedziałek, 07:51
Serdecznie witom wszystkich Mechtalokow!a przedewszystkim ercka dziupla rubymiechowice i swojego chopa,jo wczoraj nie mialach czasu zeby wos tu odwiedzic ale dzisiej rano wszysko przeczytalach to co zech przepasowala.Szkoda ino ze mie tu wczoraj niebolo bo jak widza mieliscie jednego Trojana na Stronie63,64 i 65,RESPEKT bo daliscie mu fajnie popalic jo bardzo dumno z wos HUT AB!!!a teraz do Administratora takemu Trojanowi by sie ta strona niepowinna juz otworzyc on tu naprawdy nic nie straciol,nie gorszcie sie ale jo zaros musza tu jeszcze cos napisac bo mi bardzo na sercu lezy wy mie chyba bydziecie rozumiec i przebaczycie.Haw,przypomni sie jak my tu w sobota ino oba zostali na koniec to bol jeszcze jedyn trzeci miedzy nami,to bol napewno tyn Trojaner i mialach racja ze tu ftos spieguje,Glück Auf Mechtaloki :smiech2:

Napisane: 
03 04 2006, poniedziałek, 08:33
Hi dziupla!!!dzieki za ta wiadomosc o tym Hanysie,to jednak bolo prowda jo to nigdy nie umialach wierzyc bo w takich warunkach jak on zyl to by som ptrzebowol sozialhilfa.Ale jo dzisiej dziekuja Bogu ze on mie za bajtla wtedy tom kosom nie zatrzas,bo zbieralach glizdy do szkoly na biologia u niego na polu to bolo w lato hitza jak pieron bolach tak zajechano i zech usla az naros on przimie stol z jego kosom,jo myslalach ze w galoty napiera ze strachu,zaczlach uciekac a on mie goniol bo myslalach ze mie chce zabic,i tego do konca mojego zycia nie zapomna :rad3: :rad2:

Napisane: 
03 04 2006, poniedziałek, 09:07
Acha jescze cos skuli tego Trojana-taki sie ciepie ze my tu po slonsku piszymy,iz my ponoc wcale niy umiymy po polsku piac ani po niemiecku?to ino ciekawe ze jak czowiek jechol kajs na kolonia do gorolowic jak boly wakacje a tam sie godalo z jakymis bajtlami abo ludzmi to zodyn pieron cie nie rozumiol,bo mysleli ze my auslendry abo z misioncka slecieli,i powiedzcie Mechtaloki ze jo niy mom racja.No dobra ale teros mysla ze juz styknie i bydymy tu miec pokoj od tego Trojana,a jak sam dali sznupie to niy bydzie mio juz odwagi zeby pysk otworzic. :smut2: :smiech3:

Napisane: 
03 04 2006, poniedziałek, 09:50
Hallo Ryjza,
Tys mu teraz wlola jak swini do koryta,ale my tyn temat juz teraz zamykumy i nie ma sie co nerwowac,takich to trzeba tylko ignorowac.Zycza wszystkim dobrego startu w nowym tygodniu a jo musze teroz cos robic.
Ciau,zas sam kukna na wieczor.

Napisane: 
03 04 2006, poniedziałek, 10:05
To jest prowda ta Raketa stola naprowdy przi parku teros mi sie to przipomnialo

Napisane: 
03 04 2006, poniedziałek, 10:23
Ryjza uspokojolas sie . A teras do ty drogi rowerowej ona szla od nord schacht do Rokietnicy kolo kompieliska

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 291  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]